Пенсіонери часто їздять 

Рік тому павлоградським пенсіонерам видали пільгові картки для проїзду в міському транспорті. Картки отримали не всі, а лише ті, чий дохід не перевищує 2 900 грн.
За словами міського голови Анатолія Вершини, у такий спосіб зекономили міський бюджет та упорядкували відносини між перевізником та міськвиконкомом. З міського бюджету перевізнику сплачують стільки, скільки було перевезено пільговиків. А "іногородні" пенсіонери не зможуть задарма проїхатись нашим міським транспортом. Проте тепер виникла інша проблема – пенсіонери часто їздять.

«У нас був рекорд проїзду пенсіонера, який проїхав за місяць 187 їздок. За його їздки ми заплатили з бюджету. Це не мої кошти, це ваші кошти. Тому ми над цим питанням працюємо. І є пропозиція депутатського корпусу, щоб обмежити кількість їздок на карточці», – сказав міський голова під час зустрічі з активістами та головами громадських організацій.

За його словами найближчим часом пенсіонерам обмежать кількість пільгових поїздок за картками.
Міський голова також додав, що на даний час проїз за пільговими картками у звязку з коронавірусом призупинено.

«Зараз ми обмежили проїзд по пільгових картках у зв'язку з карантином, локдауном, у звязку з тим, що люди їдуть на роботу, бо є обмеження кількості пасажирів в автобусах, тільки сидячі місця. Це не тому, що мені так хочеться. Це вимагає час», – додав міський голова.

Щоправда, варто зауважити, що цієї карантинної вимоги (кількість пасажирів за кількістю місць для сидіння) павлоградські перевізники не дотримуються ані в адаптивний, ані в жорсткий карантин.