Згідно з даними КП «Центр екологічного моніторингу» Дніпропетровської обласної ради, стан  повітря в Павлограді має надлишок шкідливих домішок

- Хто чи що є джерелом забруднення в місті? Коли павлоградці почнуть дихати безпечним для себе повітрям?, – запитав міського голову активіст Володимир Курдюков.
Анатолій Вершина відповів, що готовий спростувати інформацію про стан довкілля в місті, яка надається КП «ЦЕМ».

«Хто власник цих приладів? От їм, перш за все, потрібно задати запитання чи достовірна ця інформація. Ми можемо спростувати цю інформацію, яка видається цими приладами. Ми створили за цим фактом свою комісію. Ми викликали Держпродспоживслужбу, котрі виміряли всі ці показники і виявили, що всі вони не відповідають дійсності. Ми їм направили інформацію, чому вони показують такі дані я не можу сказати, бо ми не власники, ми доступу до цих приладів не маємо. Це треба запитувати у них. Держпродспоживслужба не підпорядковується органам місцевого самоврядування. Ми їх попросили, вони виконали таку роботу і дали нам таку інформацію», – сказав міський голова.

Довідково

Проєкт з екологічного моніторингу повітря на Дніпропетровщині діє з кінця квітня 2020 року. Створена єдина інтерактивна мапа. Туди транслюються оперативні дані з автоматичних станцій екологічного спостереження. Мешканці області у режимі онлайн можуть моніторити стан повітря, яким дихають. Спостереження ведеться цілодобово.