На 88-му році пішов з життя лікар-уролог Можейко Микола Тимофійович

Про це повідомляє відділ регіональної політики Павлоградського міськвикокному.

Микола Тимофійович народився 10 грудня 1933 року. Після закінчення школи поступив до медичного училища міста Дніпроздержинськ, а потім на відмінно закінчив медичний інститут м.Дніпропетровськ.
У 1957 році пройшов інтернатуру за спеціальністю “урологія” та за цим напрямком працював все своє життя.

У 25 років Микола Тимофійович призначений на посаду заступника головного лікаря з медичної частини міської лікарні № 1, а через 2 роки – він стає головним лікарем СМСЧ №2 (потім СМСЧ № 15) та за сумісництвом лікарем-урологом хірургічного відділення цієї лікарні. З 1966 року по 1968 рік Микола Тимофійович працював завідувачем міським відділом охорони здоров’я. З 1968 року по 1991 рік він – головний лікар міської лікарні № 1 та одночасно завідувач урологічного відділення.

За участю Миколи Тимофійовича була збудована поліклініка № 1 міської лікарні № 1, пологовий будинок та міська лікарня № 4. За його сприянням та участю було проведено 7 науково-практичних конференцій з урології та видані наукові збірники. Він проводив найскладніші урологічні операції та постійно підвищував свій професійний рівень.

Микола Тимофійович любив рідне місто і приймав активну участь в його житті. Маючи активну життєву позицію, він був депутатом міської ради десяти скликань.