Припинення діяльності КП «Муніципальна варта» Павлоградської міської ради шляхом ліквідації

Така петиція зареєстрована сьогодні на сайті місцевих петицій. Автор петиції – ХОРТ – вважає, що це підприємство дублює роботу інших структур в місті, а на його утримання з місцевого бюджету виділяються значні кошти (майже 4 млн грн на поточний рік). Ці гроші можна було б направити на більш важливі сфери життя міста.

«У зв'язку з не обґрунтованими витратами значних коштів з місцевого бюджету на утримання КП «Муніципальна варта», Павлоградської міської ради, а саме за період 2019 року – 1 522 000,20 грн, 2020 рік – 3 050 000,00 грн, на 2021 рік заплановано виділити 3 990 000,00 грн. Як депутат Павлоградської міської ради вважаю недоцільним витрачати ці кошти на утримання підприємства,яке дублює роботу інших структур,таких як Національна Поліція та КП «Затишне місто» Павлоградської міської ради і рахую , що ці кошти варто направити на розвиток дійсно важливих напрямків, таких як медицина і освіта, адже саме в цих сферах катастрофічно не вистачає фінансування.
Прошу підтримати дану петицію і направити кошти , які виділяються на утримання КП «Муніципальна варта», на реально важливі речі», – йдеться у тексті петиції.

Збір підписів триватиме 90 днів. Для розгляду петиції необхідно зібрати 500 голосів.