Підприємство займатиметься питаннями облаштування та утримання міських парків

Про необхідність створення в місті КП «Управління парками» говорили ще депутати минулого скликання. Міський голова запропонував депутатам нового скликання повернутись до цього питання. Він вважає, що таке підприємство вкрай необхідне, бо займатись парковими питаннями нікому.

«На сьогодні муніципальні парки на балансі управління комунального господарства, яке не може вести господарської діяльності. Ми приймали рішення ще з депутатами 6 скликання про створення комунального підприємства «Управління парками». На мій погляд, це потрібно робити. Постають ряд питань, наприклад, де брати електроенергію в дитячому парку тим підприємцям, які встановлюють там якісь додаткові види послуг, що потребують підключення електроенергії. Нема балансоутримувача, який міг би надавати дозволи на встановлення там якихось додаткових послуг, а також прибирання цих парків. «Затишне місто» в податковій заборгованості. Вести таку господарчу діяльність ефективно воно не зможе», – сказав міський голова Анатолій Вершина.

Щодо центрального парку, то, за словами очільника міста, його потрібно передати в концесію. На сьогодні завершується його інвентаризація.