Людмила вперше показала свої картини 

Виставка картин «З Україною в серці» відкрилась сьогодні в приміщенні Центральної бібліотеки ім. Ганни Світличної. На виставці представлені 20 картин Людмили Доценко-Герасименко.

Людмила вперше показує свої роботи. Каже, що виставляти картини на показ було трохи лячно, проте чоловік наполіг, аби її роботи побачило місто.

«Ініціатором виставки є мій чоловік. Він мене завжди підтримує, він вірить у мене та надихає на написання картин», – розповідає Людмила.

Каже, що перші творчі спроби були ще в дитинстві – малювала море. Морська тематика залишилась улюбленою до цього часу. А улюблений художник – Айвазовський.


Дві картини з морським пейзажем художниця подарувала міській лікарні інтенсивного лікування, як подяку за високу професійність. Ще одну картину «З Україною в серці» вона подарувала Київському військовому госпіталю до свята Покрови Пресвятої Бородиці.

Більшість робіт на Людмили пейзажної тематики. Каже, що хотілось показати красу рідного краю.

Привітати Людмилу з відкриттям виставки прийшли заступник міського голови Аліса Рябова, начальник відділу культури Вікторія Селіна, юні актори театру «Елен», тріо «Ластівка», друзі та знайомі.

Чоловік Людмили, Станіслав – ветеран АТО, каже, що допомагає дружині реалізувати себе, як художниці, бо бачить в ній великий потенціал. Він мріє про те, що в недалекому майбутньому зможе збудувати для дружини її власну творчу майстерню.

Виставка картин в Центральній міській бібліотеці «З Україною в серці» триватиме до 21 лютого.