У серпні 2020 року в одному з кафе с. В’язівок Павлоградського району під час святкування випускного дев’ять відвідувачів отруїлися неякісними харчовими продуктами

Підприємець, який орендує заклад, опинився на лаві підсудних.Повідомляє пресслужба прокуратури Дніпропетроовської області. 

За даними слідства, у закладі допущено ряд порушень санітарних правил і норм: у приміщенні тривалий час не проводився ремонт та генеральне прибирання, відсутні дезінфікуючі засоби, брудний інвентар, столи та варильні поверхні, пошкоджений посуд, тощо. Крім того, у харчових продуктах виявлено кишкову паличку та збудник сальмонельозу.

Наразі підприємець, який орендує заклад, опинився на лаві підсудних. 

Павлоградською місцевою прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно фізичної особи-підприємця за скоєння злочину, передбаченого ч.1 ст.325 КК України (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням).

Довідково: санкцією вказаної статті передбачено покарання у вигляді штрафу від тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк.