В основному – це сучасна українська література

Павлоградська центральна бібліотека ім. Ганни Світличної отримала 317 нових книжок на понад 40 тис. грн. Книги надійшли в рамках рантового проєкту Українського інституту книги.

«Інститут української книги запропонував взяти участь у написанні ґрантових проєктів на отримання літератури. Ми написали ґрант. З понад 600 бібліотек нашої області пройшло лише 26, і ми в тому числі. Інститут провів велику роботу. Вони з'ясовували наскільки цікаво ми зможемо презентувати літературу, як ми розповідаємо про те, коли і де ми зможемо ці книги презентувати, тобто як ми працюємо в інтернеті. Заходили на наш сайт, дивились на нашу роботу – як ми займаємось пропагандою літератури, як ми працюємо з книжками, які заходи проводимо. Вся наша робота була оцінена на «5», тому ми отримали цю літературу», – розповіла tv-news.dp.ua керівник Центральної міської бібліотеки Ліліана Бондаренко.

За її словами книги дуже цікаві. В основному це сучасна українська література, є також історичні та дитячі книги.
Всі книги залишаться в центральній бібліотеці, у бібліотечні філії не потраплять.

«Згідно з договором всі книги залишаться лише в центральній бібліотеці, в інші бібліотечні філії їх передавати не можна. Раніше, коли ми отримували книги, то ми їх ділили на філії і кожна бібліотека якусь нову книгу отримувала. Зараз, за умовою ґранта, книжки залишаться лише у фондах центральної міської бібліотеки», – додала Ліліана Бондаренко.

Дізнатись більше про нові надходження до бібліотек можна на сторінках в соцмережах, на блогах бібліотечних філій та на сайті центральної бібліотеки.