Самовільна реконструкція квартири може нести загрозу мешканцям будинку

Останнім часом до виконавчого комітету надходить багато звернень від громадян  з  приводу проведення робіт з реконструкції квартир мешканцями багатоповерхових житлових будинків. Повідомляють у відділі ДАБК.

«Власники квартири  мають розуміти і усвідомлювати відповідальність за вчинення незаконних дій і загрозу, яку може бути спричинена такою реконструкцією. Попереджаємо, що реконструкція квартир без розроблення проєкту сертифікованим спеціалістом (головним інженером або архітектором) та без одержання відповідного  дозвільного документа у відділі державного архітектурно-будівельного контролю (надалі відділ ДАБК) є  адміністративним правопорушенням відповідно до ст.96 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Штрафні  санкції від 10 200 грн до 25 500 грн», –  йдеться у повідомленні.

Перед початком здійснення ремонту чи реконструкції власники квартир можуть  звернутись до відділу ДАБК за одержанням роз’яснення та консультації щодо оформлення належним чином дозвільних документів і проведення робіт згідно чинного законодавства. 

Відділ ДАБК знаходиться за адресою: вул. Соборна,95, к.104 та 105

тел. 095-88-323-80