У такий спосіб в місті відзначили День українського добровольця

Патріотичний автопробіг, в котрому взяли участь близько сотні автівок стартував біля мосту в районі БК Машинобудівників. Далі колона із державними та червоно-чорними прапорами в супроводі поліцейських попрямувала в напрямку селища Шахтобудівників, далі по Полтавській до Хімзаводу та до Соборної площі.

На Алеї Слави пройшов мітинг. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих бійців, поклали квіти до пам'ятної дошки загиблим в російсько-українській війні.

«Особисто для мене – це день, яким я пишаюсь. Це день людей, які стали свідомо на захист України, її територіальної цілісності. Це і сумне свято, бо багато людей, які добровільно пішли на фронт, не повернулись, дуже багато втратили здоров'я», – розповідає доброволець Вадим Бровенко.

Він служив у батальйоні «Донбас», в Іловайську виконував обов'язки розвідника. Після виходу так званим "зеленим коридором" тривалий час лікувався в госпіталі. Після одужання підписав контракт із ЗСУ. Демобілізувався у лютому цього року.

Довідково

14 березня – не випадкова дата. Саме у цей день 2014 року прямо з Майдану пішли на підготовку перші добровольці на базу в Нових Петрівцях. Після цього – на війну, яку розв’язала Росія на Донбасі.