На сьогодні Дніпропетровщина у "жовтій" зоні

Найближчим часом Дніпропетровська область, яка наразі перебуває у «жовтій» карантинній зоні, може опинитися в «помаранчевій». Про це повідомила заступниця директора департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Тетяна Квітницька.

За її словами, зростає один з ключових показників, які враховуються при зонуванні, – рівень госпіталізації.

«Рівень госпіталізації, який має бути менше ніж 60% на 100 тисяч населення, – то у Дніпропетровській області вже 56,2%. Якщо ми перетнемо кордон 60%, то вже завтра і наступного тижня (три дні поспіль треба, щоб ми його перевищили), будемо у помаранчевій зоні», – зазначила вона.

За даними посадовиці, на Дніпропетровщині від початку вакцинації від коронавірусу щеплення отримали 5 тисяч 249 людей.

  • За минулу добу на Дніпропетровщині – 655 нових випадків коронавірусу. Подолав хворобу ще 441 мешканець області. 12 людей померло.
  • Загалом на Дніпропетровщині – 80 874 лабораторно підтверджені випадки  COVID-19. Вже 71576 мешканців регіону одужали. 2160 людей померли.
  • За даними МОЗ, станом на 17 березня у "жовтій" зоні залишилися Дніпропетровська, Кіровоградська, Рівненська та Харківська області. Більшість регіонів опинилися в "помаранчевій" зоні. У "червоній", як і раніше, знаходяться чотири області: Закарпатська, Івано-Франківська, Житомирська та Чернівецька.