На майно та рахунки  боржників накладають арешт,  припиняють водопостачання 

«Для активізації роботи по стягненню заборгованості за надані послуги водопостачання та водовідведення щонеділі залучаються спеціалісти підприємства до сумісних виїздів за місцем знаходження боржників з державними виконавцями для опису майна фізичних осіб, для проведення спільних перевірок встановлення факту ведення фінансово-господарської діяльності», - повідомляється на офіційному сайті КП «Павлоградводоканал». 

Згідно із затвердженим  графіком на березень 2021 року були здійснені сумісні виїзди за місцезнаходженням 37 боржників на загальну суму 1 794,7 тис.грн. 

За результатами сумісної роботи  винесено 29 постанов про арешт майна боржника,  накладено 3 арешти на розрахункові рахунки (кошти) боржника, здійснено 7 відключень від послуги водопостачання абонентів, які мають борг. 

«Якщо хтось із боржників  вважає, що уникне правової відповідальності за несплату боргу, то Водоканал попереджає, що жодний боржник не уникне такої відповідальності – бо пильна увага приділяється аналізу заборгованості і всі без виключення будуть відпрацьовані у судовому порядку», – йдеться у повідомленні.