Мітингувальникам радять переміститись у сквер Шевченка 

«Звертаємося до ініціаторів  та організаторів масових акції з проханням, при проведені заходів використовувати територію майдану в сквері ім. Т.Г. Шевченка, де є можливість безпечного перебування великої кількості людей та відповідні умови для організаторів», – йдеться у повідомленні відділу регіональної політики Павлоградського міськвиконкому. 

Інформується також  про те, що  територія біля стін Павлоградського міськвиконкому «не пристосована для проведення масових зібрань. Скупчення людей створює незручності для інших громадян, перешкоджає пішоходам та дорожньому руху, створює небезпечну ситуацію і для самих учасників заходу. За чисельними проханнями громадськості, під час реконструкції, у сквері ім. Т.Г. Шевченка, який розташований у центрі міста, створені умови для зручного проведення масових заходів (сцена, електроживлення, майданчик для учасників заходів».

Відповідальність за дотриманням санітарних норм, забезпечення правопорядку та безпеки громадян під час проведення масових акцій несе організатор заходу.