Вивіз його за допомогою трактора, розібрав та продав

Подія сталась четвертого лютого на одному із приватних підприємств у Петропавлівці. До поліції надійшло повідомлення про те, що зі складського приміщення фермерського господарства зникли два двигуни зрошувальної системи, вагою близько 940 кілограмів.

Повідомляє пресслужба обласного управління поліції. 

«Проведеними заходами поліцейські встановили, що до злочину може бути причетний 23-річний робітник цього господарства, який раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності  за вчинення аналогічного злочину. Як з’ясувалося, напередодні зловмисник запропонував своєму 25-річному товаришу вчинити крадіжку двигунів, розібрати їх та згодом реалізувати, на що його товариш відмовився. Наступного дня, 23-річний підозрюваний все ж таки викрав двигуни. Після чого привіз їх до гаражу свого товариша, якому напередодні пропонував здійснити крадіжку. Чоловіки розібрали двигуни та реалізували, а виручені кошти розділили між собою», – йдеться у повідомленні. 

23 березня слідчим відділення поліції № 4 (смт Петропавлівка)  Синельниківського районного управління поліції за узгодженням прокуратурою 23-річному фігуранту повідомлено про підозру у вчиненні злочину передбаченому ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка).

 Також поліцією розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 198 Кримінального кодексу України (придбання, отримання, зберігання чи збут майна, одержаного злочинним шляхом). 

В рамках його розслідування поліцейські встановили причетність 25-річного жителя смт Петропавлівки до зберігання та збуту викраденого майна. Найближчим часом йому буде повідомлено про підозру.