В комунальній власності міста буде два водозабори

Власністю міста стане також Гніздківський водозабір. Раніше це була державна власність. Ще один водозабір у комунальну власність міста передає ДТЕК Павлоградвугілля. Щоправда, разом із водозабором передають також і стадіон «Шахтар».

Про це розповів міський голова Анатолій Вершина. 

«Гніздківське водосховище передадуть у комунальну власність міста. Раніше це була державна власність. ДТЕК теж остаточно передає водозабір. Стадіон теж на стадії передачі. Тепер у власності мітста два водозабори. Тепер ми будемо розробляти проєкт водозабезпечення жителів Павлограда, виходячи з того, що у нас буде альтернативне джерело водозабезпечення. ДЗД бере воду з Дніпра нижче міста Дніпра. Ви уявляєте скільки зливається всього в річку Дніпро – Київ, Кременчуг, Камянське, Дніпро і т.д. Яка там буде вода? І що потрібно зробити для того, щоб вона дійсно була якісна? Скільки потрібно очистити, провести систему очистки? ", –  запитав у депутатів міський голова.

Він також висловив сподівання, що міська влада та депутати справляться з цим завданням до завершення  своєї каденції. Тобто, років через 5 павлоградці будуть з якісною питною водою?

«Я вважаю,що як мінімум, ми зробимо це до кінця своєї каденції, забезпечимо мешканців міста якісною питною водою. А, можливо, вирішимо в цілому змінити систему водопостачання, перейти на альтернативний варіант забезпечення водою. Будемо  приймати це рішення разом з вами. Думаю, що по півріччю ми внесемо пропозиції для того, щоб Донбасгеологія  вивчила запаси води тих свердловин», – сказав міський голова.