Гуртожиток, що на Заводській, 28 у Павлограді уже тривалий час знаходиться в аварійному стані

Про це ще два роки тому говорили депутати міської ради. У 2019 році у міськвиконкомі говорили про реконструкцію гуртожитку та відселення людей в гуртожиток, що на Промисловій, 2 та модульне містечко. Проте мешканці відмовились покидати своє житло, бо побоювались, що назад уже не зможуть повернутись, а умови проживання в гуртожитку по Промисловій, 2 не кращі. Тоді ідею з реконструкцією відклали, а люди продовжували жити у далеко не найкращих умовах. Саме за цією причиною чимало з них не сплачували за комунальні послуги.

На сьогодні мешканці гуртожитку живуть у нелюдських умовах.
Вкладати кошти в ремонт будівлі надто дорого і не рентабельно. Вважає міський голова. На його думку, дешевше та ефективніше відремонтувати двоповерхову будівлю колишньої поліклініки на селищі Хімзавод.

«На сьогодні найефективніше розв'язання проблеми – це ремонт двоповерхової будівлі на Хімзаводі. Добросовісні люди, які сплачують комунальні послуги, створити їм гарні умови. Ми маємо врахувати і людський фактор, бо люди уже соціально прив'язані до дитсадків, шкіл, місця роботи. Якщо переселити на Промислову, то це буде болюче для людей», – сказав міський голова.

Депутати вирішили розглянути питання на наступній сесії. А поки що вивчити різні варіанти – ремонт будівлі колишньої поліклініки чи придбання житла на вторинному ринку.