Йому здалось, що гучно грає музика 

Інцидент стався в одній із житлових багатоповерхівок Павлограда.

Серед білого дня чоловіку здалось, що в сусідів гучно грає музика. І схопивши пістолет, він прийшов розбиратись, погрожуючи всіх постріляти. За словами Ірини (постраждала сусідка) у той час в її квартирі не звучала ніяка музика. Вона з дітьми збиралась на прогулянку, а сусід перебував у п'яному стані. Як все відбувалось Ірина написала на своїй сторінці у Facebook.

8 квітня в Павлоградському міськрайонному суді з цього приводу пройшло підготовче судове засідання.
Суд відхилив декілька клопотань зі сторони захисту і призначив справу до розгляду. Обвинувачуваного судитимуть за ч 1 ст. 129 ККУ (замах на вбивство). У нього вилучено зброю (пістолет) та направлено на дослідження.

Потерпіла каже, що хоче, аби підозрюваний за скоєне поніс кримінальну відповідальність, не залишився безкарним та відшкодував моральні збитки. Адже після пережитого стресу її та дітям довелось звертатись до психолога.

«Він має розуміти, що зброєю розмахувати не можна. За все потрібно нести відповідальність. І що безкарним він не залишиться. Для мене це важливо. Я вимагаю також відшкодування моральних збитків, бо я зараз працюю з психологом. Є проблеми зі здоров'ям дитини, дитина не може спати вночі, дитина не може ходити. Тепер мені потрібна допомога лікарів, масажистів. У мене був великий стрес, дякуючи психологам, я відновлююсь потихеньку, доводиться приймати пігулки. Допомога психолога знадобилась і старшому 8-річному сину. У нього бувають зриви, істерики», – говорить потерпіла Ірина.

Мама Ірини розповідає, що чоловік, котрий погрожував її доньці та дітям, поводився доволі агресивно і стосовно інших мешканців будинку. З цього приводу уже були звернення до поліції. Люди його боялись.