Можливо навіть дезінфікуватимуть салони маршрутних автобусів

Через збільшення кількості хворих на COVID-19, міська комісія з питань ТЕБ та НС прийняла рішення про посилення карантинних обмежень.
З 12 квітня дистанційно працюватимуть не лише школи, а й (за можливості) позашкільні заклади, мистецькі школи, заклади культури та спорту (за виключенням проведення тренувань спортсменів національних збірних команд України з олімпійських, неолімпійських, національних видів спорту, видів спорту осіб з інвалідністю та спортсменів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів за умови дотримання учасниками таких заходів відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю стану здоров’я учасників).


З 12 квітня до окремого рішення забороняються:

  •  проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, наукових, освітніх, професійних тематичних та інших) заходів, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування;
  •  діяльність фітнес-центрів, які не забезпечують можливість обмежити кількість відвідувачів у залі з розрахунку одна особа на 10 кв. метрів загальної площі приміщення.

Перевізників, які працюють на міських маршрутах, обіцяють зобов’язати проводити обов’язкове вологе прибирання салону з використанням спиртовмісних дезрозчинів.

Керівникам підприємств радять застосувати гнучкий графік роботи, або ж дистанційну роботу, аби уникнути скупчення людей в транспорті в пікові години.