Під час обміну грошових коштів чоловік намагався ввести в оману касира одного з банківських відділень

 

Повідомляє пресслужба управління поліції охорони у Дніпропетровській області.

26 квітня,  приблизно о 14.16 год, на пульт централізованого спостереження Управління поліції охорони в Дніпропетровській області надійшов сигнал «тривога» з відділення банку, що обладнаний кнопкою термінового виклику поліції. 

Наряд реагування поліції охорони Новомосковського РВ у місті Павлограді прибувши до місця події затримав чоловіка, на якого вказав персонал банківської установи.

Затриманий, як з’ясувалось згодом, вже притягувався до кримінальної відповідальності за шахрайство з грошовими коштами у інших містах країни.

Цього разу, під час обміну грошових, він «підломив» частини купюр у розмірі 2800 гривень від загальної суми, що йому повернув касир та погрожуючи наполягав щоб йому повернули кошти. Касир приховано скористалась кнопкою термінового виклику, що допомогло в черговий раз затримати шахрая «на гарячому». 

Затриманого чоловіка, 1969 року народження, передано слідчо-оперативній групі Павлоградського районного відділу поліції для з’ясування обставин діяння та прийняття належного процесуального рішення