Троє дівчаток другокласниць побили свого однокласника

20 квітня в школі №1 Павлограда троє дівчаток другокласниць під час перерви били по черзі ногами свого однокласника. Удари були нанесені в пахову область. 8-річний Єгор отримав серйозні травми. Він перебував на лікуванні в обласній лікарні. На сьогодні хлопчик на амбулаторному лікуванні. Про наслідки від отриманих травм говорити ще рано.

«Дитина уже 10 днів перебуває на лікуванні. Ще болить, гематома не проходить. Ще потрібна консультація уролога. І психологічно дитина постраждала. Він не хоче до школи. Він боїться школи», – розповідає мама постраждалого хлопчика Тетяна.

Вона також розповіла, що і раніше було таке, що син приходив зі школи і скаржився на те, що його хтось образив, ударив.

«Були випадки, що сина і раніше били в школі. Він скаржився. Я неодноразово і в школі розмовляла з класним керівником, і з батьками дітей, що часто б'ються. І з завучем була розмова про те, що дитину побили. Сказав розберемось, все буде добре, такого більше не буде. Потім ми були на самоізоляції з дитиною, бо хворіли на ковід, потім був карантин у школі, потім канікули. А перед тим, як знову йти до школи, я йому сказала, що вчись розбиратись сам, якщо б'ють, то навчись давати здачу, чого ж тебе всі б'ють, давай здачі, не скаржся мені, вчись сам захищати себе. Він у мене такий хлопчик добрий, лагідний, світлий, така наївна дитина, як сільські дітки, простий», – розповідає Тетяна.

Тому на цей раз, прийшовши зі школи, хлопчик відразу нічого не розповів мамі, бо, мовляв, вона ж попросила не скаржитись. А от увечері, коли мама помітила, що є серйозна проблема, то хлопчик розповів як все було. Потім те ж саме розповів і в лікарні та поліцейським.
Проте в школі, за словами Тетяни, вважають, що було не так.

«В понеділок в школі була педрада. Там все так перекрутили, що мало не ми з чоловіком дитину побили й щось від школи хочемо. Знайшлись, начебто, свідки, що лише третя дівчинка била. Але це ж неправда. І та теж била, але не так все було. Всі троє били. Спочатку дві дівчинки ударили, а потім третя. Вони грались у квача, він не хотів гратись. Вони підбігли вдарили, одна, друга, потім третя. Він підійшов до вчительки й сказав, що вдарили в живіт, бо він посоромився сказати куди вдарили. А то двох відгородили, а на одну дитину все повісили. В школі сказали, що винна третя дівчинка. Шукайте її батьків і все, до побачення. На сьогодні адміністрація школи приїздили, гроші пропонували тільки зупиніться і заберіть заяви, і навіщо цей резонанс. Я сказала, що мені не потрібні гроші, нічого від вас не потрібно», – розповідає мама 8-річного хлопчика.

За її словами до цього часу ніяких вибачень від батьків дівчаток, котрі били її сина, вона так і не дочекалась.

Батьки постраждалого хлопчика із заявою звернулись до поліції.

За повідомленням пресслужби Павлоградського відділу поліції, за даним фактом відомості внесені до ЄРДР за ч. 1, ст. 125 (умисне легке тілесне ушкодження), поліцейськими допитано свідків події, батьків та працівників навчального закладу. Проводиться досудове слідство.