Школу №14 Павлограда знову взялись реорганізовувати

 В результаті реформування залишиться лише початкова школа. Проте батьки та мешканці мікрорайону розуміють, що, по суті, це означає, що школа зникне зовсім.
Мешканці селища нарікають також на те, що мікрорайон "забутий Богом і людьми", інфраструктура тут зовсім не розвивається.

«Мiкрорайон мiста Павлограда БЕЗ МАЙБУТНЬГО!!!!!!!!!!!!! Мешканцi мiкр-ну Соснiвка сподіваються на небайдужість місцевої влади та на те, що їх почують!!!!! Інфраструктура мікрорайону не розвивається. Єдине, що залишилось – це школа. ЗАБИРАЮТЬ ОСТАННЄ!!! Ми хочемо, щоб нас почули!!!! Не руйнуйте те, що потім неможливо буде відродити !!!», – пишуть батьки учнів у соцмережах.

За їхньої ініціативи в школі пройшли збори, на котрі запросили начальницю відділу освіти міста, депутатів міської ради, директора НВК №14.
За словами начальниці відділу освіти міста Ірини Дем'яненко, навчальний заклад більше не може фінансуватись з державного бюджету, бо наповнюваність школи 70% від її потужності.

Батьки ж апелюють тим, що Закон «Про повну загальну освіту» дозволяє не понижувати статус школи до Початкової. До 2024 року такі питання розглядає місцева влада.
Вони звернулись до міського голови та депутатів із проханням призупинити реорганізацію НВК 14.

 

Батьки також висловили недовіру директорці школи №14, бо вважають, що вона не доклала зусиль для покращення навчально-виховного процесу. За цієї причини частина учнів перейшла в інші школи, в результаті зменшилась наповнюваність школи та виникло питання в реорганізації навчального закладу. Батьки просять звільнити директорку із займаної посади.

Нагадаємо, що реорганізувати школу збирались ще у 2019 році, проте тоді батькам за підтримки декотрих місцевих депутатів вдалось відстояти навчальний заклад.