У благородні наміри люди уже не вірять 

За ласий шматок землі в центрі Павлограда (між будинками №№81, 77, 79 по вул. Ганни Світличної) уже не перший рік іде боротьба. Раніше людям вдалось відстояти цю територію.

На цей раз обіцяють, що тут буде не якийсь там, уже традиційний для Павлограда МАФ, а дитяча стоматологія. Наміри начебто благородні, проте люди уже не вірять. Кажуть, що мають на це підстави, наприклад уже чули обіцянки про дитячий розважальний центр, натомість маємо ТЦ «КУБ».

7 травня мешканці прилеглих до території запланованої забудови будинків (понад 100 осіб) зібрались, аби обговорити подальший план дій та відстояти цей шматок землі.

Люди не згодні з тим, щоб забрати територію, на котрій сьогодні футбольне поле, де проводять вільний час, граючи у різні спортивні ігри діти та підлітки зі всіх прилеглих будинків. Проте їхньої згоди ніхто не питав.
5 травня в міському будинку культури пройшли Громадські слухання з приводу забудови цієї ділянки землі, проте більшість на заході були зацікавлені особи, котрі, звичайно ж, проголосували «за».

Люди нарікають на те, що зараз тут і без того поруч торговий центр, МАФи, паркування автомобілів. Виникають проблеми із заїздом до будинків навіть спеціалізованого транспорту. І нова забудова ще більш погіршить ситуацію.

«Поруч кіоски – тут п’ють, в туалет біля житлових будинків. Тут маса місць для паркування, приїздять фури, загороджують проїзд, уже проблематично проїхати навіть пожежним машинам. Додому під’їхати неможливо. Дитину вчора мало фура не задавила, вони під’їздять близько. Вийти з двору неможливо, кругом автівки», – розповідають мешканці будинків.

На зборах був присутній депутат міської ради Микола Старішко.

«Те, що вам говорить влада про те, що тут буде дитяча стоматологія – це неправда. Стоматології дитячої тут не буде. Річ у тім, що згідно з українським законодавством стоматологічна допомога для дітей повинна надаватись безкоштовно. Закону цього ніхто не скасовував. Тому ніякий підприємець не збудує тут поліклініку, котра була б йому у збиток. Спочатку хочуть приспати пильність людей, начебто збудувати щось для блага людей, а потім щось зробити для своєї вигоди. Схема уже відома. Ідеальний варіант – дитячий майданчик. Тут 7 багатоповерхівок, дітям нікуди піти погуляти. Або ж зробити скверик. Все залежить від вас. Ця земля належить місту, і ви, як мешканці міста, маєте право теж на цю землю. Ви повинні відстоювати свої права. Ви повинні боротись, а я, як депутат буду підтримувати вас», – сказав Микола Старішко.

Присутні на зборах написали резолюцію зібрання, звернення до міського голови, депутатів міської ради та народного депутата Романа Каптєлова, де висловились проти забудови цієї ділянки землі. Кажуть, що мають намір рішуче відстоювати свої права.