Перевізники кажуть, що тариф на перевезення пасажирів потрібно збільшити 

У Дніпрі автоперевізники продовжують вимагати підвищення тарифів на проїзд в громадському транспорті. Нарікають на брак грошей і називають тариф в 8 гривень збитковим. Питання про перегляд вартості вже найближчим часом буде винесено на громадські слухання, а поки деякі перевізники прийняли рішення скоротити кількість автомобілів на маршрутах.

«У зв'язку з подорожчанням за останній рік палива на 30% (ДТ 30%, Газ 40%) і збільшенням податкового навантаження, з 29.04.2021 року на маршруті зменшиться кількість автобусів. Просимо поставитися з розумінням », - повідомляється в Telegram-каналі Міський Транспорт Дніпра.

Раніше автоперевізники вже попереджали про це. За їхніми словами, кількість маршруток має зменшиться на 15-20%. Тепер пасажирам доведеться довше стояти на зупинках, замість 10 хвилин маршрутку потрібно буде чекати до півгодини.

За словами заступника директора з експлуатації компанії-перевізника «ДніпроБас» Олександра Варави, скоротити кількість рейсів планують на чотирьох маршрутах громадського автотранспорту. 

Зокрема, на маршрутах №35, 115, 51 та 152 планують зменшити кількість автобусів на 20-40. Таке рішення, каже Олександр Варава, прийняли, бо за останні декілька місяців пасажиропотік у Дніпрі зменшився.