Чи «старі гріхи» не пускають до раю? 

Ситуація із припиненням водопостачання в містах Західного Донбасу, в тому числі у Павлограді, спрямована на «вибивання» старих боргів.
Так вважає міський голова Павлограда Анатолій Вершина.

«За тією інформацією, яку я отримав, нібито – це навмисне відключення для того, щоб з органів місцевого самоврядування витиснути гроші для погашення старих боргів», – розповів міський голова Павлограда Анатолій Вершина під час пресконференції.

Нагадаємо, що водопостачання на місто припинено у зв’язку з відключенням елоектроенергії водоводу «Дніпро-Західний Донбас» через поточні борги перед електропостачальною компанією.
За словами міського голови, Павлоград за 2020 рік та за перший квартал поточного року не має боргів перед ДЗД.
За квітень проплата за спожиту воду становить 93%.

«Ми не відмовляємось від старих боргів, ми пропонуємо заключити договір ресткруктуризації і погашати заборгованість частинами», – сказав міський голова.

За його словами, позиція обласної влади щодо цього питання – «нехай платять, гроші є на депозитах».

«На депозитах кошти розписані в бюджеті на поточний рік. У нас їх немає. Ми не виконали бюджет міста, перш за все, у зв’язку з карантинними обмеженнями, за 4 місяці не виконаний бюджет. Надходження до бюджету значно зменшилось. Навіть віддавати старі борги просто нічим. Але ми додатково вирішили виділити 1 млн грн для того, щоб «Павлоградводоканал» сплатив в тому числі за травень для того, щоб все було 100% розраховано», – сказав міський голова.

Він також додав, що вважає ситуацію «тупіковою». Коли і чим це все завершиться теж не зрозуміло.

«Я вважаю, що в діях керівництва ДЗД є умисел, тому вчора ми написали листа губернатору, направили такі листи до правоохоронних органів, прокуратури та СБУ, щоб вони розібрались в чому тут причина», – резюмував міський голова Павлограда.

За його словами, води з власних резервуарів Павлоградводоканала вистачить до вечора. Хіммаш та селище ПМЗ будуть з водою завдяки власним свердловинам. Решта мікрорайонів будуть без води.