Сьогодні вперше в Павлограді пройшов міський чемпіонат серед дорослих з боча 

В ньому взяли участь 6 команд, в тому числі люди з обмеженими фізичними можливостями.
За повідомленням тренера по спортивній роботі з інвалідами ФСК ім. Шкуренка Василя Шевченка, це був пробний чемпіонат, надалі планують активно розвивати в нашому місті цей вид спортивної гри.

«Це був перший пробний чемпіонат з боча серед дорослих. Пропагуємо цю гру серед населення, гра цікава. У неї можуть грати люди з обмеженими фізичними можливостями, діти та пенсіонери. Ми хочемо, щоб це було, як у футболі – вища ліга, перша ліга, друга ліга. Хочемо провести великий кубок, щоб була мотивація. Можливо це будуть добродійні ігри. Хочемо зібрати гроші, аби закупити ще один комплект спеціальних м'ячів. Він коштує не дешево – близько 12 тис. грн», – розповів Василь Шевченко.

У першому міському чемпіонаті взяли участь також учасники з обмеженими фізичними можливостями. Організатори кажуть, що ставили за мету, аби люди з інвалідністю були в соціумі, спілкувались не лише у своєму середовищі. І щоб здорові люди розуміли, що поруч з ними є ті, хто потребує їхньої підтримки та уваги.
Перший чемпіонат пройшов весело та азартно. Головне, що всі отримали величезне задоволення.

Довідково

Боча – це гра з м'ячем, різновид боул-спорту. Найпоширеніша гра в Італії, Європі. Спорт також дуже популярний в Хорватії, Словенії та південній Франції