Жінка отримала опіки, одяг повністю згорів 

Вчора, 18 травня, о 18:40 в селі Сергіївка Юр'ївського району сталася надзвичайна подія: від удару блискавки постраждали одразу дві жінки. 

На місце події оперативно виїхала бригада співробітників Павлоградської станції екстреної медичної допомоги в складі фельдшера Аліни Половинко та водія Валерія Крохмаля. 

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив директор Дніпропетровського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Радій Шевченко. 

Незважаючи на те, що село знаходиться далеко, бригада прибула на місце події через 20 хвилин. 

За розповідями очевидців вдалося з'ясувати, що дві жінки пішли на околицю села забирати корів з пасовища. Раптом почалася гроза, пішов дощ, і в одну мить блискавка вразила одразу обох жінок. Від удару вони втратили свідомість. 

Одна з них прийшла до тями самостійно, дісталася до найближчого будинку і зателефонувала на лінію «103». 

Коли фельдшер прибула на місце події, друга жінка вже прийшла до тями, але її свідомість було сплутана, відзначалося порушення дихання, крім цього, вона отримала опіки тіла, а її одяг поплавився  і практично згорів. 

Фельдшер оперативно надала їй необхідну медичну допомогу і з кисневою підтримкою доставила постраждалу до Павлоградської лікарні інтенсивного лікування.