Тепер жінки, котрі планують народжувати малюка можуть грамотно підготуватись до цього процесу та приємно провести час

Це перша така школа в Павлограді. Подібні заклади є лише у великих містах.

Автор проєкту – Сергій Голосний вважає, що якісними послугами та затишною атмосферою зможуть і в Павлограді також зацікавити майбутніх мам відвідувати таку школу.

«Проєкт унікальний тим, що ми позиціонуємо себе саме як перша і єдина школа в місті для навчання майбутніх мам. Чому вирішили створити саме такий формат? У великих містах такі школи уже є. Минулого року, коли почався карантин, виникла думка створити таке місце, де буде затишно та комфортно жінкам і де професіонали зможуть донести їм свої знання. На цих курсах ми хочемо прищепити любов до свого тіла вагітній жінці, допомогти зрозуміти, що відбувається в організмі, що правильно, що ні та коли варто звертатись за допомогою до лікарів», – розповідає Сергій Голосний.


Проєкт «Школа для майбутніх мам «Мамочка» став одним із трьох проєктів- переможців, що отримали грант з міського бюджету.


«З усіх проєктів ми обирали ті, які реально зможуть реалізувати свої ідеї. Цей проєкт новий для нашого міста, який спрямований на май бутніх матусь. Конкурсна комісія підтримала цей проєкт і були виділені кошти. Підприємцю, звичайно, потрібно пройти ще тернистий шлях. Це непроста дорога», – сказав під час презентації проєкту заступник міського голови Олександр Родіонов.

За його словами кожен проєкт-переможець, який реалізовується тримається на контролі і кожна закупівля проходить погодження у відділі підприємництва міської ради.

«Упродовж наступних років ми будемо приходити в гості і дивитись чи працює цей проєкт. За умовами проєкт має працювати деякий період, тобто неможливо відкритися, місяць попрацювати і закритись. Проєкт має реалізовуватись упродовж років і приносити користь підприємцю та мешканцям міста. Інші проєкти саме так і діють», – додав Олександр Родіонов.

На сьогодні Школа уже готова приймати своїх «учениць». Для комфортного перебування тут майбутніх мам створені всі умови – затишне відремонтоване приміщення, м'які меблі та покриття підлоги.

Відкриття Школи для майбутніх мам заплановане на 2 червня. Школа знаходиться на селищі Шахтобудівників (проспект Шахтобудівників 3 б, 2 поверх).