Останній дзвоник в школах пролунає, але в кожній за своїм сценарієм 

Цьогоріч навчання фінішує 27 травня, але через карантин традиційних урочистих лінійок не буде. Про це розповіла заступниця начальника управління департаменту освіти та науки Дніпропетровської облдержадміністрації Людмила Телегіна. Для більшості школярів спливають останні дні за шкільною партою. А вже наступного тижня випускники складатимуть перші екзамени ЗНО.

У департаменті освіти та науки Дніпропетровської облдержадміністрації зазначають, що дата та формат проведення урочистого свята в закладах освіти області різні. І, як правило, лінійки не будуть традиційними згідно карантинних обмежень. У деяких школах останні дзвоники пролунають 27-28 чи 31 травня, деякі ж перенесли урочистості на 4 та 11 червня. А оскільки робота загальних освітніх закладів триває в умовах карантинних обмежень, на широкий загал ніяких святкових заходів та випускних вечорів цього року не буде.

«Школи можуть влаштувати урочисте вручення документів про освіту одинадцятикласникам. Вони мають проводити його з урахуванням епідеміологічної ситуації в регіоні й обмежень, які накладає комісія з ТЕБ та НС. Що стосується випускних вечорів, то рішення проводити їх чи не проводити приймає батьківський комітет кожного класу», — пояснює Людмила Телегіна.