Дешева кавова суміш невідомого походження під маркою брендової 

Поліцейські вилучили понад 10 тонн сировини та близько 50 тисяч одиниць фальсифікованої продукції. Виробництво розташовувалося на території м. Павлограда, а продукцію зловмисники реалізували по всій Україні.

Повідомляє пресслужба обласного управління поліції.

20 травня співробітники відділення поліції № 3 (Покровське) Криворізького районного управління поліції провели санкціонований обшук в приміщенні підпільного цеху у м. Павлограді, де виготовлялася та зберігалася фальсифікована кава.


Під час санкціонованого обшуку правоохоронці вилучили 10 тонн сировини, близько 50 тисяч одиниць готової «кавової» продукції, 5 тисяч етикеток, понад 2 тисячі упаковки з брендовими найменуваннями, спеціальне обладнання для пакування, комп’ютерну техніку та записи з «чорною» бухгалтерією.

За результатами проведених заходів було встановлено, що до організації незаконного бізнесу причетний 33-річний чоловік. Ще понад 10 співробітників цілодобово працювали на виробництві. Зловмисники використовували дешеву кавову суміш невідомого походження, товар вироблявся та зберігався у неналежних умовах. Отриману у такий спосіб каву фасували в упаковки з логотипами відомих брендів. Реалізовували «товар» оптом і вроздріб як через торгівельну мережу, так і через мережу Інтернет.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 229 Кримінального кодексу України (незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару).
На теперішній час правоохоронці проводять заходи, направлені на встановлення інших осіб, причетних до незаконної діяльності. Досудове розслідування триває.