Звідки вони беруться обіцяють розібратись 

Голова товариства "Просвіта" Микола Заремба став очевидцем того, як у Вовчу в районі селища  Шахтобудівників  із великої металевої труби стікають нечистоти. Відповідне відео було поширене в соцмережах. Міська влада відреагувала.

На місце події виїхали міський еколог, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, головний інженер КП «Затишне місто» Володимир Господ та журналіст.

За попередніми висновками по трубі у Вовчу таки стікають каналізаційні нечистоти, а не дощова вода з ливневих стоків. А от яким чином вони сюди потрапили, поки що, невідомо. Одна із версій – хтось якимось чином приєднався до труби і зливає каналізацію.

«Ливневка іде по проспекту Шахтобудівників, вул. Підгірна, 35 Дивізії, із Дніпровської сюди підходить і під дорогою сюди виходить і таких труб декілька і де в якому місці хто врізався, сказати важко. За характерним запахом є підозра, що це каналізаційні стоки, якби з мийки, то вона пінилась би», – сказав Валерій Бєлякін.

До істини обіцяли докопатись, хоч і не швидко.

«Будемо перевіряти всі ливневки звідки може поступати вода. Але це процес не швидкий, бо ми шукали у свій час і по Дніпровській. Там була проблема, що вода не йшла. В районі «Варуса» є ливнева каналізація, вона була забита. Ми обстежили і прочистили. Можливо, завдяки тому що прочистили вода сходить сюди», – сказав головний інженер комунального підприємства «Затишне місто» Володимир Господ. 

Залишається сподіватись, що до істини докопуватимуться не надто довго і купатись у Вовчій можна буде уже цього літа.