Почнуть із «злісних» боржників 

Про це розповів керівник КП «Павлоградтеплоенерго" Петро Ковальчук.

«Було визначено підрядну організацію, яка спеціалізовано займатиметься стягненням заборгованості. З початку місяця почнуть працювати. Розраховуємо на позитивний результат», – сказав Петро Ковальчук.

Він також додав, що з початку року робота з боржниками активізувалась. За перший квартал було подано 113 позовних заяв. Це на 84 заяви більше, аніж за аналогічний період 2020 року.

Зросла також оплата населення за спожите тепло. За перший квартал - 97 млн грн. Це майже на 36 млн грн більше, аніж за 2020 рік. Проте відсоток оплати відносно нарахування за спожиті послуги практично не змінюється – близько 65%.

Водночас кількість споживачів, у яких велика сума заборгованості (понад 30 тис. грн) фактично не змінилась, але значно зросла кількість споживачів, у яких сума боргу – від 10 до 20 тис. грн.

Керівник КП "Павлоградтеплоенерго» також повідомив, що ніяких глобальних заходів з покращення роботи тепломережі не заплановано через нестабільну ситуацію на ринку природного газу.

«Якихось глобальних замін теплових мереж, комплексних заходів не планували, бо нас бентежить ситуація на ринку природного газу. Тепер підприємства теплоенерго купуватимуть природний газ за новими правилами – 100% попередня оплата. Тому витрачати колосальні гроші на якість ремонти ми не можемо. Проте були проведені гідравлічні роботи, де є проблеми, будемо проводити ремонтні роботи. Все, що запланували зробимо», – сказав Петро Ковальчук.