Проте через рік знову повернуться до цього питання 

І якщо наповнюваність класів не збільшиться, то залишиться лише початкова школа.

Рішення про реформування школи №14, що на селищі Соснівка у Павлограді депутати міської ради збирались прийняти на пленарному засіданні, що пройшло у вівторок, 25 травня. В результаті такого реформування на селищі мала б залишитись лише початкова школа. Проте такі плани викликали опір мешканців селища. Допомогти людям відстояти школу взялись також і депутати міської та обласної ради від партії «Європейська Солідарність» та партії «Слуга народу».
А мешканці селища навіть вийшли на мітинг до стін Павлоградського міськвиконкому.

«Якщо закрити школу, то мікрорайон залишиться взагалі без будь-якого культурного центру. Якщо закрити старші класи, то батьки початкових класів теж поведуть своїх дітей в інші школи. І школа закриється. Ми не проти реформи, але реформа – це шаблон. А керівники, котрі знаходяться на місці повинні дивитись як краще вирішити це питання», – говорять мешканці Соснівки.

За словами начальниці відділу освіти міста Ірини Дем'яненко, вся справа в низькій наповнюваності школи, бо в цьому випадку її утримання переходить на міський бюджет. Державна субвенція не виділяється.

«Є Постанова Кабміну від 2015 року, в котрій затверджений поділ державної субвенції і там написано, що кошти державної субвенції спрямовуються на заходи загальної середньої освіти, якщо наповнюваність класів не менше 25 осіб. По НВК № 14 середня наповнюваність – 15. Там 146 дітей на всю школу – з 1 по 9 клас. При проєктній потужності – 240 чоловік», – сказала Ірина Дем'яненко.

За її словами, батьки пообіцяли, що попрацюють над тим, аби наступного навчального року наповнюваність класів була більшою.