Допомагати людям, які опинились у складній життєвій ситуації – така основна місія ГО «Порятунок та допомога Іоанітів»

 Уже 20 років вони допомагають країнам, де відбуваються різні природні катаклізми, війни чи інші ситуації. Вже багато років Іоаніти проводять акцію «Різдвяні вантажівки» для людей, які перебувають в скрутному становищі.

Упродовж 4 років таку допомогу отримують також і в Україні. Проте цьогоріч у зв’язку з карантином таку акцію не змогли здійснити. Тому вирішили організувати допомогу зараз.

Гуманітарну допомогу отримали мешканці східних регіонів країни. Помічник координатора благодійної організації Йорк Дрешер побував у Павлограді, разом із капеланом Олександром відвідали Центр надання соціально-психологічної допомоги учасникам АТО і наступного дня відправились на схід.
Як розповів tv-news.dp.ua Йорк Дрешер в зону АТО вони почали возити допомогу ще з 2014 року.

«Я знаю Олександра, ми з ним ще у 2014 почали їздити в зону АТО. Були в Авдіївці, Маріуполі, Сіверськодонецьку та в інших містах.
Зазвичай веземо подарунки на Різдво. Проте в цьому році на Різдво неможливо було це зробити, тому зібрали гроші і попросили мене, щоб купити продукти і завезти. Дуже важливо, щоб люди відчували, що про них пам’ятають і турбуються», – розповів Йорк Дрешер.

Довідково

ГО ««Порятунок та допомога Іоанітів» – це благодійна організація і спілка волонтерів, яка є некомерційною та спрямована винятково на служіння суспільству.