Кажуть, що викиди майже 100% відфільтровуються 

Новий асфальтобетонний завод компанії MARINI TOP TOWER виробив перші тонни продукції на виробничій базі у Павлограді.

Це найпотужніше виробництво в Україні – продуктивність АБЗ становить 340 тонн асфальтобетонних сумішей на годину. За цим показником завод у Павлограді перевершує рекордні показники заводу у Дергачах на Харківщині. Про це повідомляється на офіційному сайті промислової компанії «Автомагістраль – Південь»

«Нове асфальтобетонне виробництво відповідає найжорсткішим світовим екологічним стандартам. Завод обладнаний новітніми очисними системами, які дозволяють відфільтрувати 99,8% пилу, випарів та маслянистих викидів, які з'являються на різних стадіях виробництва. Як і на інших виробничих базах компанії, обладнання АБЗ автоматизоване», – йдеться у повідомленні.

Зазначається також, що виробництво модернізоване інноваційними технологіями, які задовольняють найжорсткіші вимоги до контролю якості продукції.
Завод працює у тестовому режимі, установка з виробництва асфальтобетонних сумішей уже виробила перші тонни продукції. Максимальна потужність АБЗ дозволяє виробити 340 тонн сумішей за годину.

Асфальтобетонними сумішами з виробничої бази у Павлограді забезпечуватимуться об’єкти будівництва та ремонту доріг у Дніпропетровській області. Зокрема, відновлення автотраси М-30 «Стрий-Ізварине».