Салони маршрутних автобусів щодня перед виходом на маршрут піддаються санітарній обробці

«У нас є мийка, зранку завжди прибираються автобуси, салони дезінфікуються. Коли водій приходить на роботу, то він проходить медичний огляд, технічний огляд проходить автобус і тільки після цього виїздить на маршрут», – розповів керівник АТП "Кортеж" Валерій Дроздов.

Окрім того, водіям під час робочих нарад постійно нагадують про те, що вони повинні мати охайний зовнішній вигляд та бути ввічливими з пасажирами.

«Я з ними спілкуюсь і завжди кажу, щоб вони були ввічливими з пасажирами. Краще промовчіть, бо пасажир завжди правий», – розповідає Валерій Дроздов.

Водночас за його словами, інколи претензії пасажирів бувають досить дивними.

«Нещодавно до мене приходила пасажирка зі скаргою на те, що водій дав її здачу дрібними купюрами», – додав Валерій Дроздов.

Довідково

Всього в Павлограді 22 маршрути. Перший автобус виходить на маршрут о 5.15, останній з Хімзаводу - о 22.10.
Кожен автобус щодня виконує по 8-9 рейсів та перевозить по 300-350 пасажирів. Пасажиропотік зменшився на 30% у порівнянні з докарантинним періодом.

 

Коментарі   

+1 # snegogreb 06.06.2021, 19:58
Не верю!
Никакой чистоты.
Никакой опрятности.
===
Как и в то, не верю, что установят gps-трекеры и приложение для пассажиров.
Брехня!

Для начала=разместите расписание движения с интервалом по остановках... как во всех порядочных горрдах, следуйте им и отпадет надобность во всех контрольных надобностях...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+1 # Олексій 07.06.2021, 07:47
Запевняють і миють то є дві різні речі, зайдіть в салон автобуса і погляньте, в більшості антисанітарія і водії хами...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+1 # Яяяяяяяяяя 08.06.2021, 08:23
Смешно..... Это даже автобусом не назовешь!!!!! Такое ощущение что едешь на гербе!!!!! Грязные, обдертые, вонючие автобусы! Не вижу смысла ездить ними, если проезд подорожает!!! 3-4 человека и такси за такую же стоимость можно вызвать!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата