Принаймні при нинішніх тарифах на проїзд 

Проїзні квитки в громадському транспорті Павлограда відійшли в минуле. Перевізники кажуть, що при теперішніх тарифах на проїзд питання проїзних квитків навіть і не обговорюється. Запровадити проїзні можуть лише при підвищенні вартості проїзду в громадському транспорті міста.

«Ми завжди позитивно розглядаємо це питання, але завжди є але. Є замовник перевезень, котрий повинен вчасно піднімати тарифи. Ми не можемо возити при таких тарифах і видавати проїзні. Для нас це накладно. Як ми можемо продавати проїзні, коли ми терпимо збитки, коли ми повинні підняти зарплату водіям. Ми готові розглянути це питання лише тоді, коли підніметься тариф. Ми всі ходимо в магазин і бачимо, що все зростає, а ми уже три роки не можемо людям підняти зарплату», – розповів пасажироперевізник Валерій Дроздов.

Декілька років тому пасажироперевізники запровадили проїзні квитки в громадському транспорті. Проте популярністю вони не користувались, бо їх вартість була дорожчою, аніж щоденний проїзд за готівку упродовж місяця.

Читайте також:  Павлоградські перевізники скаржаться, що задешево возять пасажирів