Не раніше січня-лютого наступного року 

Розчистити русло Вовчої на ділянці від пішохідного мосту до межі стадіону планували ще до початку купального сезону поточного року. Тепер обіцяють розпочати роботи не раніше наступного року.

«Дозвільна документація, яка необхідна для проведення робіт виконується не менше півроку. На початку року ми провели тендер на проєктні роботи. В проєкті буде виконана оцінка впливу на навколишнє середовище, погодження з державною водною аґенцією України. Що стосується виконання самих робіт, то в проєкті проведуть розрахунок вартості та нададуть різні технічні варіанти виконання робіт. Є гідророзмив, є робота плавучим екскаватором, є буровибухові роботи. Але в нас річка невелика і достатньо буде або методом розмиву, або ж плавучим екскаватором», – розповів начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Андрій Завгородній.

Він також додав, що роботи по проєкту планується завершити до жовтня-листопада цього року, а вже на початку наступного року візьмуться за роботу, якщо річка не покриється кригою.