У Павлограді планують підняти тарифи на воду на 11 грн 

Інформація про це розміщена на офіційному сайті КП «Павлоградводоканал»

«Метою встановлення на 2022 piк тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення є приведення тарифів до економічно обґрунтованого рівня, який забезпечить можливість фінансування підприємством витрат відповідно до умов діяльності у 2022 році»,– йдеться у повідомленні.

Згідно з розрахунками Павлоградводоканалу планується встановити наступні тарифи:

  • централізоване водопостачання - 42,514 грн ( діючий тариф - 33,84 грн);
  • централізоване водовідведення - 15,24 грн ( діючий тариф - 13,152 грн).

Розрахунки «Павлорадводоканалу» має затвердити НКРЕ КП. Проте перед цим, зідно з процедурою, повинно пройти громадське обговорення запропонованих тарифів на воду.

За повідомленням КП «Павлоградводоканал» громадські слухання пройдуть 24 червня о 10:00 в онлайн-форматі з використанням програмного забезпечення ZOOM.

Для отримання посилання на трансляцію відкритого обговорення необхідно подати заявку із зазначенням в ній прізвища, ім’я та по батькові, адреси проживання, номеру мобільного телефону, адреси електронної пошти.

Заявки на участь приймаються до 23.06.2021 р. на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або письмово за адресою: 51400, Дніпропетровська область , м. Павлоград, вул. Дніпровська 41А.