На сьогодні роблять щеплення препаратами CoronaVac та Pfizer 

CoronaVac отримують ті, хто записався на щеплення у застосунку «Дія», Pfizer – медики, освітяни, працівники судів, МНС та органів місцевого самоврядування.
Розповів заступник керівника відділу охорони здоров'я Павлограда Іван Самохін.

«Вакцина CoronaVac виділяється під «Дію». Списки пересилаються на Центр первинонї медико-санітарної допомоги. Потім людям телефонують і пропонують щепитись. Ви не можете зареєструватись у «Дії» і вибрати собі іншу вакцину. Pfizer завозиться лише під цільові групи населдення. Вакцинуються медичні працівники, освітяни, працівники органів місцевого самоврядування, судів, МНС. Цю вакцину отримуємо щодня в Дніпрі, бо збергіається вона при певних умовах в замороженому стані при мінус 80. Її розморожують і нам видають в першій половині дня, щоб у другій половині дня ми встили щепити від 78 до 120 чоловік мобільними бригадами», – сказав Іван Самохін.

Він також додав, що всі вакцини відрізняються типом дії. Даних про те, яка вакцина краща немає. На Дніпропетровщині від COVID-19 в середньому вакцинують 4 тис. людей щодня.

Мешканці регіону, які щепилися двома дозами, можуть отримати міжнародне свідоцтво про вакцинацію. Для цього потрібно звернутися до свого сімейного лікаря.
Записатися на вакцинацію можна у сімейного лікаря, на порталі або в застосунку «Дія» та за телефоном «гарячої лінії» МОЗ – 0 800 60 20 19.