Нардеп пообіцяв допомогти 

Чимало об’єктів водоводу «Дніпро-Західний Донбас», котрий є єдиним постачальником води в міста Західного Донбасу потребують модернізації. Для цього необхідні чималі кошти.

За словами народного депутата Романа Каптєлова, на сьогодні «питання зрушилось з мертвої точки».

«Це питання зрушилось з мертвої точки. Ми в п’ятницю з керівником ДЗД будемо об’їздити всі об’єкти, щоб розробити проєктно-кошторисну документацію. Ці об’єкти потребують ремонту чи модернізації.Є 5 проєктів, проте вони уже застарілі. Я повинен бачити ці об’єкти. У п’ятницю хочу, щоб разом зі мною поїхали депутати обласної ради по нашому округу, щоб вони подивились і теж залучили свої кошти , які їм повинна виділяти область на створення проєктно-кошторисної документації, можливо на якийсь ремонт можна потратити. Щоб мали на увазі, що ДЗД – це першочергове завдання , а не майданчики чи ще щось.
Там є такі об’єкти, які знижують на 30% витрати електроенергії ДЗД і це 30 % , котрі закладені в наші тарифи. Тому ДЗД на контролі . Це питання зрушилось з місця. Завдання №1 – проєктно-кошторисна документація до формування бюджету 22 країни», – сказав Роман Каптєлов під час пресконференції.

За його словами кошти на ремонт та модернізацію об’єктів ДЗД можна залучити з державного бюджету а також кошти депутатів обласної ради, котрі їм виділяються для вирішеннгя проблем на окрузі та фінанси
народного депутата- мажоритарника.