Пересленці розповідали свої історії 

З нагоди Всесвітнього Дня біженця 21 червня в Центральній міській бібліотеці ім. Світличної відбулася громадська акція «Ми солідарні».

Організаторами акції єдності стали бібліотекарі та ініціативна група матерів-переселенців за грантовою підтримкою Агенції ООН у справах біженців.

Ініціативу підтримали молоді лікарі проекту павлоградської «Школи «Мамочка», юні таланти та багато інших небайдужих павлоградців.

День єдності в бібліотеці розпочався з дружнього флешмобу «Пускаємо коріння!», під час якого павлоградці-переселенці висаджували квіти біля ганку бібліотеки, розповідали, як саме вони потрапити до Павлограда і чому залишилися саме тут.

Лікарі проекту «Школа «Мамочки» звернули увагу жінок на необхідність своєчасного відвідування лікаря, ознайомили з основами профілактики та ранньої діагностики онкозахворювань. А в цей час маленькі учасники заходу створювали чудових голубів Миру в сімейній бібліотечній арт-майстерні. Всі разом виготовляли браслети-обереги, спілкувалися, чаювали,фотографувалися на згадку.

Фотовиставка «Пускаємо коріння: шлях інтеграції», відкрита під час акції єдності, працюватиме в ЦМБ ім. Світличної до кінця тижня.