Або ж відновити чесне ім'я свого родича 

При Дніпропетровській облдержадміністрації уже декілька років діє регіональна комісія з реабілітації жертв політичних репресій.
У складі комісії – історики, представники поліції та прокуратури, органів влади.

«Закон України «Про реабілітацію жертв політичних репресій» ввів нову категорію громадян – «люди, потерпілі від комуністичних репресій». На цей статус можуть претендувати, зокрема, діти, чиї батьки були репресовані у 1930-х роках. Або ті, хто народився у засланні, а також діти дисидентів.Це вже є певний статус, який дає право на міські пільги, поки що умовні. Якщо влада йде назустріч », – зазначив голова комісії Іван Дремлюга.

За його словами багато людей прагнуть реабілітувати своїх дідусів та бабусь і повернути їм чесне ім’я.

Усі розглянуті справи та ґрунтовні обґрунтування по кожній з них вони передадуть до Національної комісії, яка діє при Інституті національної пам’яті України. У Києві виносять остаточне рішення – визнавати людину реабілітованою або потерпілою від репресій, чи ні.

За словами історика Романа Шляхтича, від політичних репресій постраждали десятки тисяч мешканців Дніпропетровщини.Точну цифру наразі неможливо підрахувати, адже чимало архівних документів досі не опрацьовані.

Звертатись можна за т. 050- 609 03 03 або 097 - 386 58 96