Під «обстріл» колекторів потрапили 180 павлоградців 

Вони мають борги понад 30 тис. грн і не сплачують ні копійки три і більше років.

«Ми уклали договір з компанією по роботі з проблемною заборгованістю. Колекторська компанія з досвідом роботи з комунальними боргами. Ми їм передали самих злісних неплатників, самих проблемних споживачів, борг яких починається з 30 тис. грн і які не сплачували упродовж трьох років ні копійки. Можна було б їм всіх передати, проте вони безкоштовно не працюють, 7% беруть. Не маю бажання давати їм 7% за ту заборгованість, яку можуть стягнути і мої спеціалісти. Тому ми передали найпроблемніших. У нас таких близько 180 абонентів», – розповів керівник КП «Павлоградтеплоенерго» Петро Ковальчук.

За його словами колектори уже працюють, вони почали з більш м’яких важелів – sms - повідомлення з пропозицією сплатити борги. Зараз приступають до другого етапу – формування виїзної бригади, які завітають в гості до злісних боржників, подивляться спроможна людина сплатити чи ні.

Окрім того, з боржниками також працює і «Павлоградтеплоенерго». Робота ведеться у декілька етапів – від м’якого нагадування до заборони виїзду за кордон та арешти на карткові рахунки.
За цей рік до суду подано 100 позовних заяв.