Мінвату замінять пінопластом, проте ізолюють не всі труби 

«Частину ізоляції ми уже замінили мінватою, як і раніше. Проте вирішили піти трохи дорожчим шляхом і утеплювати пінопластом . Він себе зарекомендував краще. Ми виставили жорсткі умови по якості ізоляції. Знайшли нормального постачальника. На наступному тижні почнемо ізолювати. Перша партія уже зайшла, за декілька днів чекаємо другу. Від кількості намагаємось переходити на якість. Цей рік хочемо подивитись як себе зарекомендує ця ізоляція», – сказав керівник КП «Павлоградтелпоенерго» Петро Ковальчук.

За його словами в минулому році не змогли ізолювати труби телпотраси, бо була затримка із закупівлею матеріалів. Ніхто з учасників не зайшов на тендерну процедуру.

Тому чимало тендерів вимушені були запускати на потворну процедуру.
Ізолювати всі труби телпотраси цьогоріч не обіцяють, кажуть, що ресурс обмежений і в першу чергу зосередяться на котлах. 

«В цьому році зосередимось на котлах, бо ресурс підприємтсва обмежений. Кинутии всі гроші на ізоляцію не можемо. Я розуію, що ізоляція – це те, що на поверхні, що всі бачать, звонять. Проте котли важливіше», – додав Петро Ковальчук.