Нова амбулаторія буде великою, затишною та сучасною 

Нещодавно депутат Павлоградської міської ради лікар-хірург Іскендер Іскендеров зустрівся з головою Дніпропетровської обласної ради Миколою Лукашуком.

На зустрічі обговорили питання будівництва нової сучасної амбулаторії на селищі Хімзавод у місті Павлоград. Іскендер Расулович розповів про стан медичної галузі в місті та зазначив необхідність населення в амбулаторії. На це керівник області Микола Васильович Лукашук відповів, що в рамках національного проєкту «Велике будівництво» вже в наступному році почнеться будівництво амбулаторії для мешканців селища Хімзавод.

Нова амбулаторія буде великою, затишною і дуже сучасною.

Наразі, Іскендер Іскендеров вирішує питання винесення на літню сесію проєкту рішення про затвердження початку проєктування амбулаторії та затвердження всієї проєктної документації на місцевому рівні, щоб вже наступного року розпочати таке необхідне і нагальне будівництво.

«В тандемі з обласною радою, керівником області Миколою Лукашуком місцева рада зможе втілити багато корисного для Павлограда. Вважаю, що тільки спільними зусиллями ми можемо покращити життя громадян на місцях», – зазначив Іскендер Расулович.