Зробити щеплення у центрі вакцинації може кожен охочий

Достатньо мати з собою паспорт та ідентифікаційний код. За наявності – декларацію із сімейним лікарем.

Понад два тижні тому на Дніпропетровщині розпочав роботу Обласний центр вакцинації від COVID-19 . За цей час там щепили майже 3 тис. людей, повідомила заступниця директора департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА Тетяна Квітницька.

За її словами щодня щеплюють майже 10 тис. мешканців області. Працюють понад 200 стаціонарних пунктів щеплення. А також центри масової вакцинації у Дніпрі та Кривому Розі. Використовують три вакцини – AstraZeneca, CoronaVac та Comirnat.

Обласний центр вакцинації від COVID-19 відкрили у центрі Дніпра понад два тижні тому. Для комфорту відвідувачів обладнали кілька шатрів. Спочатку – реєстрація. Далі – огляд лікаря.
Після огляду – вакцинація. Далі протягом 30 хвилин людина знаходиться під наглядом медиків.

«Вакцина дуже добре переноситься. Побічні ефекти бувають вкрай рідко», – сказав лікар-терапевт Олександр Бучарський.

«Приходять не тільки ті, хто записався до листа очікування. А й просто без запису. Усіх приймаємо, – розповів Олександр Родинський. – Потім дані вносимо до Національної бази вакцинації. На повторне щеплення запрошуємо людей за 3-4 тижні».

Дніпропетровський обласний центр вакцинації від коронавірусу працює за адресою: м. Дніпро, вулиця Шолом-Алейхема, 4/26. Вхід біля Будинку Пчолкіна.

Бажаючих приймають щодня з 8:00 до 18:00.