Гроза та шквали вітру спричинили відключення та обриви 55 ліній та 790 трансформаторних підстанцій (ТП)

Найбільше відключень – на Криворізькому, Пятихатскому, Підгороднянському, Солонянському, Верхньодніпровському та Царичанскому вузлах. Особливо постраждав Кривий Ріг, де негода спричинила відключення 45 ТП та 10 ліній електропередачі.

У зв’язку з ускладненням погодних умов аварійні бригади Дніпровськи електромереж переведені у посилений режим та працюють 24/7, аби якнайшвидше відновити пошкоджені ділянки ліній.

До ліквідації аварій залучені близько 150 спеціалістів та 52 одиниці техніки. Повідомив генеральний директор Дніпровських електромереж Андрій Терещук.

Основний об’єм аварійних відключень фахівці компанії планують ліквідувати до кінця дня, у разі відсутності нових аварій.

За прогнозами синоптиків, зливи та грози протримаються протягом 21-22 липня. У місті Дніпро та по Дніпропетровській області шквали вітру 15-20 м/с, в окремих районах град. В регіоні оголошено І-й рівень небезпеки (жовтий).

Жителів області просять бути обережними, не наближатися до оголених дротів, обірваних ліній, відкритих дверей та люків електроустановок, а також пошкоджених опор та аварійних дерев.

Поради під час негоди: інформацію про аварійні відключення можна перевірити на сайті компанії в розділі Аварійні відключення. Якщо ваша адреса там є, – енергетики вже знають про відключення та відновлюють електропостачання.

Якщо ви не знайшли свою адресу – повідомте про це у кол-центр Дніпровських електромереж на сайті компанії, за телефонами (056/066/067) 790 99 00, через сторінку Facebook або чат-бот у Viber та Telegram.