У суботу, 24 липня, на аеродромі Кам'янка пройде масштабне авіашоу «Flight School Kamyanka Open Day» 

У програмі - майстер-класи, виставка авіатехніки, авіашоу, фудкорти і концерт групи «Гражданин Топинамбур»

Про це повідомили організатори заходу. Взяти участь в авіашоу запросили колег-авіаторів з усієї України, зокрема з Житомира, Луцька, Харкова, Хмельницького. Вони будуть не тільки демонструвати свої вміння, а й вчити пілотуванню всіх бажаючих.

«Програма стартує о 15.00 і триватиме до 18:00 – показові виступи, польоти та розіграш призів від спонсорів. Після 18.00 – музична програма за участю двох музичних груп», – розповів представник школи пілотів, співорганізатор авіашоу Олександр Федосєєв.

За словами організаторів культура авіашоу як і авіації в Україні не настільки розвинена, як наприклад в США, або в Німеччині. І таким чином, вони хочуть розвивати культуру авіації в Дніпрі. Крім того, хочуть розвіяти міф, що управління літаками – це нечувано дороге хобі.

«Зараз на аеродромі в Кам'янці знаходиться близько 50 легкомоторних літаків. Хлопці готуються, і роблять опис до кожного літака. Всі гості зможуть познайомитися з тим, що авіація - це не тільки «Боїнги», що летять до Єгипту і в Туреччину. Це ще і маленькі літаки від 2 до 8 місць, які можуть вас відвезти в будь-яку точку України. І навіть в ближнє зарубіжжя», – пояснив один з організаторів заходу Антон Ткаченко.