В Павлограді більше 100 офіційних камер відеоспостереження

Вони розміщені в місцях найбільшої концентрації ДТП та кримінальних правопорушень.
Відеокамери установлені в рамках програми «Безпечне місто».

Програма була запущена в Павлограді у 2014 році. Спочатку це було лише декілька відеокамер. Вони працювали в автономному режимі та були не досконалі. Потім удосконалювались, вивчали практику різних міст. У 2016 році взяли участь у грантовому проєкті . Це дало можливість для якісного розвитку. Розповів заступник міського голови Олександр Родіонов.

«Було багато варіантів. Можливо транслювати в інтеренті, можливо до відділу поліції, можливо до міської ради, можливо взагалі не транслювати, а лише вести запис. Варіантів було багато. Хотілось, щоб це все працювало ефективно та давало результат – розкриття злочинів та обставин ДТП. Була прийнята концепція – всі камери виводяться до міської ради на відповідні сервери. Отримали грант близько 800 тис. грн на умовах співфінансуавння. Потім ми прийняли рішення про те, що камери мають транслюватись і у відділі поліції. Цю ж інфомацію у вигляді кодів ми надавали до обласного відділу поліції», - розповів Олександр Родіонов.

На сьогодні в місті 105 камер відеоспостереження. Вони досить чітко та якісно відображають фото та відео. 6 камер установлені на в’їзді та виїзді з міста. Фіксуються номерні знаки, моделі машини і навіть обличчя водія.

Достатньо ввести у програму номер транспортного засобу і програма покаже коли, в який час, де і скільки разів був цей автомобіль.