Можливо колись павлоградці не купуватимуть питну воду 

Генеральний директор ДТЕК Павлоградвугілля Сергій Воронін урочисто вручив меру Павлограда дарчі грамоти
В документах значилось, що відтепер Павлоградський водозабір та стадіон «Шахтар» є комунальною власністю громади.
Міський голова вважає, що ця подія є історичною.

«Я вважаю, що це історична подія. Ситуація, яка складається з питною водою не лише в Павлограді, а й у світі я не скажу, що критична, але ризики великі є. Тому мати для територіальної громади запаси води, це дуже добре. Тим паче, що вода якісна, котра не потребує додаткового очищення і ми можемо брати цю воду», – сказав міський голова Анатолій Вершина.

Він також додав, що відновлення водозабору - процес не швидкий. Він потребує часу та коштів.

«Що будемо далі робити – це вже питання зовсім інше. Я вже збирав голів ОСББ і роз'яснював, що це таке. Якщо ми всі мешканці міста зрозуміємо, що нам дійсно потрібна ця вода, а не тільки розповідати, що це зобов'язаний зробити лише міський голова, незалежно від його прізвища, то дійcно ситуація не зміниться. Нам потрібні кошти для того, щоб це все реалізувати, для того, щоб отримати питну воду, а не сидіти і не сплачувати за те і чекати, що хтось, махнувши чарівною паличкою вирішить це питання. Воно не вирішиться. Треба мати бажання всім жителям», – сказав міський голова.

За його словами на сьогодні мешканці міста заборгували за воду понад 53 млн грн.
Щодо стадіону «Шахтар», то за словами міського голови це майновий комплекс, котрий передається з типовим проєктом.

«Проєктом зацікавились і на рівні держави, і на рівні області. Нам залишається лише доопрацювати, прийняти його на баланс і подати проєкт на реалізацію, бо кошти великі й ми самі, звісно, не вирішимо це питання», – зауважив міський голова.